Poskytujeme softvérové riešenia šité vám na mieru.

Po zhodnotení vašich požiadaviek vám pripravíme návrh softvéru, ktorý bude plne vyhovovať vašim technickým možnostiam a požiadavkám na správu vašej spoločnosti. Náš kreatívny tím je schopný vytvoriť multiplatformové aplikácie vyvýjané v jazyku Java bežiace ako samostatné aplikácie, alebo spúšťateľné ako Java-applety, prípadne Webstart využívajúce SQL databázy a rôzne typy komunikačných protokolov pre komunikáciu s nami vyvýjaným hardvérom. Programovanie mikroprocesorov je pri hardwarových riešeniach ktoré poskytujeme nevyhnutnosťou. Naše meno je zárukou kvality a profesionálneho prístupu ktorý iste oceníte.

Naša spoločnosť je expertom na trhu v oblasti riadiacich systémov a ich vizuálnych zobrazovaní, ktoré sú rovnako prehľadné ako aj funkčné. Naše riadiace stanice bežia na platformách Linux prípadne Windows a ich prevedenie je taktiež vašou voľbou. Pre vizuálne zobrazovanie a komplexné ovládanie vašich zariadení poskytujeme prístup prostredníctvom štandardných komunikačných protokolov, alebo použitím priemyselných dotykových LCD panelov prípadne iných zobrazovacích jednotiek podľa vášho výberu. Týmto vieme zabezpečí intuitívne a jednoduché ovládanie našich zariadení presne podľa vašich predstáv.Vïaka tomuto je možné sledovať všetky monitorované hodnoty príp. riadiť systém na diaľku prostredníctvom internetového prehliadača (IE, FireFox), alebo samostatnej aplikácie odkiaľkoľvek z domu, práce a pod. Prístup do systému je samozrejme blokovaný autorizačným systémom za použitia mena a hesla. 

Na základe vašej požiadavky vieme navrhnúť aj iný autorizačný systém.Informácie o aktuálnych stavoch systému podľa vami zadaných kritérii dokáže náš softvér zasielať na váš email, mobilný telefón(prostredníctvom sms) a pod. čo má nesmierny význam pre technikov ktorý sa starajú o bezpečný a bezproblémový chod vašich riadiacich systémov.